Location : Home > A > AVS227M16X16T-F
AVS227M16X16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS227M16X16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS227M16X16T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AVS227M16X16T-F CAP ALUM 220UF 20 16V SMD 790500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVS227M16X16T-F CAP ALUM 220UF 20 16V SMD 98210 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS227M16X16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 16V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd