Location : Home > A > AVS227M06D16T-F
AVS227M06D16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS227M06D16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS227M06D16T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AVS227M06D16T-F CAP ALUM 220UF 20 6.3V SMD 98610 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS227M06D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.3V 220uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AVS227M06D16T-F CAP ALUM 220UF 20 6.3V SMD 906100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited