Location : Home > A > AVS226M63E16T-F
AVS226M63E16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS226M63E16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS226M63E16T-F CAP ALUM 22UF 20 63V SMD 98650 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS226M63E16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 63V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AVS226M63E16T-F CAP ALUM 22UF 20 63V SMD 98650 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com