Location : Home > A > AVS226M06A12T-F
AVS226M06A12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS226M06A12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS226M06A12T-F CAP ALUM 22UF 20 6.3V SMD 77350 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVS226M06A12T-F CAP ALUM 22UF 20 6.3V SMD 680900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AVS226M06A12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 6.3V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AVS226M06A12T-F CAP ALUM 22UF 20 6.3V SMD 786100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AVS226M06A12T-F CAP ALUM 22UF 20 6.3V SMD 680900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited