Location : Home > A > AVS106M2AF24B-F
AVS106M2AF24B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS106M2AF24B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS106M2AF24B-F CAP ALUM 10UF 20 100V SMD 98090 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS106M2AF24B-F CAP ALUM 10UF 20 100V SMD 98090 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVS106M2AF24B-F CAP ALUM 10UF 20 100V SMD 604600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AVS106M2AF24B-F CAP ALUM 10UF 20 100V SMD 499400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVS106M2AF24B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AVS106M2AF24B-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk