Location : Home > A > AVGA477M35H32T-F
AVGA477M35H32T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA477M35H32T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA477M35H32T-F CAP ALUM 470UF 20 35V SMD 88990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVGA477M35H32T-F CAP ALUM 470UF 20 35V SMD 700700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AVGA477M35H32T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 35V 105C Case 12.5 x 13.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA477M35H32T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 35V 105C Case 12.5 x 13.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd