Location : Home > A > AVGA476M10D16T-F
AVGA476M10D16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA476M10D16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA476M10D16T-F CAP ALUM 47UF 20 10V SMD 89210 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVGA476M10D16T-F CAP ALUM 47UF 20 10V SMD 701800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AVGA476M10D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47uF 10V 105C Case 6.3 x 5.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA476M10D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47uF 10V 105C Case 6.3 x 5.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd