Location : Home > A > AVGA336M50X16T-F
AVGA336M50X16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA336M50X16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA336M50X16T-F CAP ALUM 33UF 20 50V SMD 87910 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVGA336M50X16T-F CAP ALUM 33UF 20 50V SMD 703200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AVGA336M50X16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 50V 105C Case 6.3 x 7.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA336M50X16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 50V 105C Case 6.3 x 7.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd