Location : Home > A > AVGA336M16D16T-F
AVGA336M16D16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA336M16D16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA336M16D16T-F CAP ALUM 33UF 20 16V SMD 87970 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVGA336M16D16T-F CAP ALUM 33UF 20 16V SMD 703500 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AVGA336M16D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 16V 105C Case 6.3 x 5.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA336M16D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 16V 105C Case 6.3 x 5.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd