Location : Home > A > AVGA227M50Q24T-F
AVGA227M50Q24T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA227M50Q24T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA227M50Q24T-F CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 87930 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVGA227M50Q24T-F CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 704300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AVGA227M50Q24T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 50V 105C Case 10 x 10.3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA227M50Q24T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 50V 105C Case 10 x 10.3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd