Location : Home > A > AVGA226M16C12T-F
AVGA226M16C12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA226M16C12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA226M16C12T-F CAP ALUM 22UF 20 16V SMD 87710 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVGA226M16C12T-F CAP ALUM 22UF 20 16V SMD 705100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AVGA226M16C12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 16V 105C Case 5 x 5.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA226M16C12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 16V 105C Case 5 x 5.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd