Location : Home > A > AVGA224M50B12T-F
AVGA224M50B12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA224M50B12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA224M50B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 0.22uF 50V 105C Case 4 x 5.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA224M50B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 0.22uF 50V 105C Case 4 x 5.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AVGA224M50B12T-F CAP ALUM 0.22UF 20 50V SMD 600100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AVGA224M50B12T-F CAP ALUM 0.22UF 20 50V SMD 88110 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com