Location : Home > A > AVGA105M63B12T-F
AVGA105M63B12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA105M63B12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA105M63B12T-F CAP ALUM 1UF 20 63V SMD 88550 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVGA105M63B12T-F CAP ALUM 1UF 20 63V SMD 706500 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AVGA105M63B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 1uF 63V 105C Case 4 x 5.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA105M63B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 1uF 63V 105C Case 4 x 5.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd