Location : Home > A > AVES107M06D16T-F
AVES107M06D16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVES107M06D16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVES107M06D16T-F CAP ALUM 100UF 20 6.3V SMD 88390 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVES107M06D16T-F CAP ALUM 100UF 20 6.3V SMD 690500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVES107M06D16T-F CAP ALUM 100UF 20 6.3V SMD 88390 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVES107M06D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 6.3V 105C Case 6.3 x 5.3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd