Location : Home > A > AVE476M04B12T-F
AVE476M04B12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVE476M04B12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVE476M04B12T-F CAP ALUM 47UF 20 4V SMD 87350 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVE476M04B12T-F CAP ALUM 47UF 20 4V SMD 1438800 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AVE476M04B12T-F CAP ALUM 47UF 20 4V SMD 87350 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVE476M04B12T-F CAP ALUM 47UF 20 4V SMD 698300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVE476M04B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47uF 4V 85C Case 4 x 5.3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com