Location : Home > A > AV-27.000MAGE-T
AV-27.000MAGE-T
Share on FacebookShare on Facebook
AV-27.000MAGE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AV-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 98170 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AV-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 98170 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AV-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 57319 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AV-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 98170 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1902864 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1902864 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1902864 Phoenix Contact 157440 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1902864 Phoenix Contact 297570 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
34-PRS17034-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
34-PRS17034-16 Aries Electronics 147540 2016+ CONN SOCKET PGA ZIF GOLD Unitronix Electronics Limited
34-PRS17034-16 IC 56620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69145-316 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 16 (2 x 8) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Tin
69145-316 56010 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69145-316 Amphenol FCI 157810 2016+ JUMPER LOW PRO DUAL MULTI Unitronix Electronics Limited
1602560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1602560000 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1602560000 Weidmuller 147140 2016+ SLD 5.08/38/180G 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
0436500210 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1722561004 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.138" (3.50mm)
1722561004 MOLEX 4620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
1722561004 MOLEX 4870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
1722561004 MOLEX 5170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
1722561004 Molex, LLC 157630 2016+ RCPT HSG SGL V0 BLK 04 CKT Unitronix Electronics Limited
801-87-012-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold