Location : Home > A > ATZB-24-B0
ATZB-24-B0
Share on FacebookShare on Facebook
ATZB-24-B0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATZB-24-B0 KIT MOD 802.15.4/ZIGB 2.4GHZ RF 89050 Atmel 2014+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RN70C5002FB14 Resistors Through Hole Resistors RES 50K OHM 3/4W 1% AXIAL
RN70C5002FB14 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN70C5002FB14 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN65E1872BRSL Resistors Through Hole Resistors RES 18.7K OHM 1/2W .1% AXIAL
RN65E1872BRSL IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN65E1872BRSL NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN65C2494FRSL Resistors Through Hole Resistors RES 2.49M OHM 1/2W 1% AXIAL
RN65C2494FRSL IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN65C2494FRSL NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS0107K500FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 7.5K OHM 10W 1% WW AXIAL