Location : Home > A > ATV2500B-15KC
ATV2500B-15KC
Share on FacebookShare on Facebook
ATV2500B-15KC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATV2500B-15KC ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001FG-1069CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 250MHz 10-CLCC
8N3Q001FG-1069CDI8 IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
20029-17 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
20029-17 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
CY29942AXCT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 200MHz 32-LQFP
CY29942AXCT 6798954 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CY29942AXCT CYPRESS 98500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
CY29942AXCT Cypress Semiconductor Corp 2196 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CY29942AXCT CYTRESS 10878 14-15+ TQFP32 Nego IC Co.Doris@negoic.com
7789227010 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-S300-SD15 CBL ASSY
7789227010 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4DV85FC-0168CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 74.25MHz, 74.174MHz 6-CLCC
8N4DV85FC-0168CDI8 IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DS1100Z-250+T Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 250ns 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
DS1100Z-250+T Maxim Integrated Products 288 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
M5-512/160-7YC ELECTRONIC 27110 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
XC56309VL100A Integrated Circuits (ICs) Embedded - DSP (Digital Signal Processors) IC DSP 24BIT 100MHZ 196-MAPBGA
XC56309VL100A N/A 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC56309VL100A N/A 43500 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
XC56309VL100A XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB90F349CAPFR-G Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-QFP (14x20)
72255LA15PFI Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 8KX18 LP 15NS 64QFP
72255LA15PFI S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
HMC855LC5TR-R5 Analog Devices Inc 89130 2015+ IC DEMUX 4:1 28GBPS 32QFN Ronxim Components Ltd.
7024S25J Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 64KBIT 25NS 84PLCC
7024S25J 7560 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
7024S25J Electronics 26599 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7024S25J STOCK 46620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
7024S25J STOCK 46620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3-178780-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 76 Positions Receptacle Connector Through Hole, Right Angle
3-178780-7 TE Connectivity AMP Connectors 147360 2016+ ASSEMBLY Unitronix Electronics Limited
M80-7961742 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
M80-7961742 Harwin Inc. 157070 2016+ 17 SIL MALE HORIZ CONN F/LOCK Unitronix Electronics Limited
M80-7961742 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-7961742 NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-42-6036 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
15-42-6036 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
15-42-6036 Molex Connector Corporation 147210 2016+ CONN HEADER 36POS .100 VERT TIN Unitronix Electronics Limited
1-641831-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
1-641831-2 TE Connectivity AMP Connectors 287570 2016+ CONN PIN HEADER 6POS U-M-N-L RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-641831-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIN HEADER 6POS U-M-N-L RED Global Thunder Electronics Co.,Ltd