Location : Home > A > ATTINY20-SSU
ATTINY20-SSU
Share on FacebookShare on Facebook
ATTINY20-SSU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATTINY20-SSU Origianlnew 25000 Atmel 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
ATTINY20-SSU Standard 29150 ATMEL 2012+ inUSAstock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATTINY20-SSU Origianlnew 20000 Atmel 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ATTINY20-SSU SOP14 1000 ATMEL 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70220-1174 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL MAT UMQ-2460-F
70220-1174 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
K8AK-VS3 24VAC/DC Industrial Controls, Meters Monitor - Current/Voltage - Relay Output VOLTAGE RELAY 20 TO 600 V
HMC6832ALP5LETR Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 3.5GHz 28-VFQFN Exposed Pad
E5CN-HTC2M-500 AC100-240 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
70177-1243 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-2-2180 05000C SFTY EDGE
8N3SV75FC-0182CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 644.5313MHz 6-CLCC
TM4C123GH6ZXRI7R Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4F Tiva? C Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 168-NFBGA (7x7)
BU7487FV-E2 IC 38590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BU7487FV-E2 NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BU7487FV-E2 ROHM 140 16-SOIC E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
1-794455-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1-794455-1 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ CONN HEADER 20POS VERT PCB TIN Unitronix Electronics Limited
1-794455-1 TE Connectivity AMP Connectors 287850 2016+ CONN HEADER 20POS VERT PCB TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com