Location : Home > A > ATT2CL13
ATT2CL13
Share on FacebookShare on Facebook
ATT2CL13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
163A11169X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Wire Wrap
UTP12DCGNS Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN RCPT DUST CAP SIZE 12
1424326 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HR10A-13R-C Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN DUST CAP FOR 20POS RECEPT
LJT01RT25-35SB-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 128C 128#22D SKT RECP
DDMMY50SA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Solder Cup
GTCL07R18-20P-A24 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 5#16 PIN RECP JAM
TXR40AB00-1814AI Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN BACKSHELL ADPT SZ 19F OLIVE
AIB6E28-7SS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#4 SKT PLUG
1239160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1239160000 Weidmuller 147200 2016+ SLA 13/90 3.2SN OG Unitronix Electronics Limited
1239160000 Weidmuller 277730 2016+ SLA 13/90 3.2SN OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
380-80-126-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SOLDER TAIL 2.54MM
380-80-126-00-001101 Preci-Dip 147520 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
380-80-126-00-001101 Preci-Dip 278750 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433602-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433602-06-0 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1470108-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2.0MM PITCH HEADER,DIP 26P
2-1470108-6 TE Connectivity AMP Connectors 157129 2015+ 2.0MM PITCH HEADERDIP 26P Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-1470108-6 TE Connectivity AMP Connectors 278850 2016+ 2.0MM PITCH HEADERDIP 26P Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1470108-6 TE Connectivity AMP Connectors 88310 2015+ 2.0MM PITCH HEADERDIP 26P Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0022286153 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5031751300 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
5031751300 Molex, LLC 298790 2016+ CONN RCPT R/A 13CKT 1.5MM BEIGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com