Location : Home > A > ATSAMD20G15A-MNT
ATSAMD20G15A-MNT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001FG-0129CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 187.5MHz 10-CLCC
8N3Q001FG-0129CDI8 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001FG-0129CDI8 IDT 86600 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
8N3SV75LC-0055CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
98312-03 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Time Counter (Hour Meter) 9 ~ 64VDC Panel Mount
98312-03 789455 13+ fenkey electronics co.,ltd
98312-03 789455 13+ fenyang electronics co.,ltd
98312-03 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
98312-03 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PI49FCT3805CSE Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 100MHz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
PI49FCT3805CSE 456879 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PI49FCT3805CSE IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PI49FCT3805CSE Pericom 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
8N4SV75KC-0085CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 160MHz 6-CLCC
TMS320DM641AZDK6 N/A 90000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TMS320DM641AZDK6 TIBB 10832 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
MSP430F67451IPEUR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430F6xx Microcontroller IC 16-Bit 25MHz 128KB (128K x 8) FLASH 128-LQFP (20x14)
PIC32MZ2048EFM144-I/PH Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers MIPS32? M-Class PIC? 32MZ Microcontroller IC 32-Bit 200MHz 2MB (2M x 8) FLASH 144-TQFP (16x16)
93C66A-E/MS Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8MSOP
93C66A-E/MS 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
93C66A-E/MS Microchip 40154 NEW RoHS IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8MSOP FindCores Electronics Inc.
93C66A-E/MS Microchip 62535 1525+ IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8MSOP Alphatek Technology Limited
70V7319S133BC8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 256CABGA
MAX5931HEEP+T MAXIM 81085 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX5931HEEP+T MAXIM 65500 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MAX5931HEEP+T ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TLC59581RTQR Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers LED Driver IC 48 Output Linear Shift Register 25mA 56-QFN (8x8)
TLC59581RTQR TI 10620 NEW+ VQFN-56 NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
TLC59581RTQR TI 10870 NEW+ VQFN-56 Asia Military Components Trading Co., Ltd.
TLC59581RTQR TI 11170 NEWD/C VQFN-56 MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
95278-401B46LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
95278-401B46LF Amphenol FCI 157870 2016+ BERGSTIK SMT Unitronix Electronics Limited
95278-401B46LF Amphenol FCI 287770 2016+ BERGSTIK SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95278-401B46LF IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68705-433HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
68705-433HLF Amphenol FCI 157240 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
68705-433HLF Amphenol FCI 287990 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103330-0-05 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
4-103330-0-05 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 10POS R/A Unitronix Electronics Limited
4-103330-0-05 TE Connectivity AMP Connectors 277590 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 10POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103330-0-05 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103330-0-05 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 10POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.
794492-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin-Lead
794492-1 IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
794492-1 TE Connectivity AMP Connectors 297350 2016+ CONN HEADER VERT 20POS TIN PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
794492-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
794492-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 20P AMP/DUAC VRT HDR ASSY SN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
854-10-135-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 135 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
854-10-135-10-001101 Preci-Dip 147480 2016+ CONN HDR 135POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
854-10-135-10-001101 Preci-Dip 297290 2016+ CONN HDR 135POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com