Location : Home > A > ATSAMC20J17A-ANT
ATSAMC20J17A-ANT
8N3Q001EG-0156CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 121.109MHz 10-CLCC
8N3Q001EG-0156CDI IC 57840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001EG-0156CDI IDT 92300 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
ZFV-R1010 659874 13+ fenkey electronics co.,ltd
ZFV-R1010 659874 13+ fenyang electronics co.,ltd
ZFV-R1010 659874 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ZFV-R1010 Call/RFQ 97890 2014+ Quality Assurance Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1692640 Industrial Controls, Meters Sensor Interface - Junction Blocks SENSOR ACTUATOR BOX 8SLOT 3POS
1692640 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1692640 Weidmuller 147890 2016+ TERMINAL ZIA 1.5/3L-1S/16/KB Unitronix Electronics Limited
TCU10002 Factory 10000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
TCU10002 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TCU10002 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4SV76BC-0031CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 80MHz 6-CLCC
8N3DV85BC-0075CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 150MHz, 75MHz 6-CLCC
8N3DV85BC-0099CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 187.5MHz, 250MHz 6-CLCC
91305AMLFT RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC4013E-3PQ208I XILINX 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC4013E-3PQ208I XILINX 100 16+ QFP208 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
XC4013E-3PQ208I XILINX 85252 12+ XILINX IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC4010XL-2PC84C PLCC 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XC4010XL-2PC84C XILINX 12500 2016 PLCC Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC4010XL-2PC84C Xilinx Inc 8000 16+ 84-LCC (J-Lead) Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC4010XL-2PC84C XILINX 6818 2015+ 2015+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX1297BEEG MAXIM 36450 2013+ New And Original Semilex Electronics Direct
MAX1297BEEG MAXIM 100 2012 Puretronix Co., Limited
MAX1297BEEG Maxim 3600 10+
MAX4558EPE Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 1 Circuit IC Switch 8:1 160 Ohm 16-PDIP
MAX4558EPE MAXIM 65500 2016 DIP-16 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MAX4558EPE Maxim Integrated Products 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX4558EPE originalne 74800 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX4558EPE Maxim 6865 KIN DE ELECTRONICS LIM...
74FCT162244CTPVG8 Electronics 27420 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
MT29F256G08CMEDBJ5-12IT:D TR Integrated Circuits (ICs) Memory NAND FLASH 32GX8 PLASTIC PBF TBG
24LC025T-E/SN Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8SOIC
24LC025T-E/SN Microchip 61665 1525+ IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8SOIC Alphatek Technology Limited
24LC025T-E/SN MICROCHIP 24350 2016+ SOPDIP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
24LC025T-E/SN Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
MP3394SGF Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers LED Driver IC 4 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) PWM Dimming 180mA 16-TSSOP-EP
MP3394SGF IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP3394SGF Monolithic Power 42215 1516+ IC LED DRIVER Alphatek Technology Limited
4-644615-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
4-644615-7 846597 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
4-644615-7 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-644615-7 TE Connectivity AMP Connectors 157230 2016+ CONN HEADER 17POS VERT TIN .156 Unitronix Electronics Limited
4-644615-7 TE Connectivity AMP Connectors 288750 2016+ CONN HEADER 17POS VERT TIN .156 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
499-80-226-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
499-80-226-10-009101 Preci-Dip 157230 2016+ CONN HDR 26POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
499-80-226-10-009101 Preci-Dip 288010 2016+ CONN HDR 26POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com