Location : Home > A > ATS25ASM-1
ATS25ASM-1
Share on FacebookShare on Facebook
ATS25ASM-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATS25ASM-1 ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS25ASM-1 CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD 89110 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS25ASM-1 CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD 57639 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS25ASM-1 CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD 42215 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ATS25ASM-1 CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD 139990 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ATS25ASM-1 161700 CTSFrequen 20+PB Pb-Free FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-132-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold