Location : Home > A > ATS200SM-1E
ATS200SM-1E
Share on FacebookShare on Facebook
ATS200SM-1E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATS200SM-1E CRYSTAL 20.0000MHZ SERIES SMD 89170 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS200SM-1E CRYSTAL 20.0000MHZ SERIES SMD 57819 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS200SM-1E CRYSTAL 20.0000MHZ SERIES SMD 62545 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ATS200SM-1E CRYSTAL 20.0000MHZ SERIES SMD 89170 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-87-044-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
803-87-082-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-796698-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796698-3 TE Connectivity AMP Connectors 157200 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796698-3 TE Connectivity AMP Connectors 297370 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com