Location : Home > A > ATS050BSM-1E
ATS050BSM-1E
Share on FacebookShare on Facebook
ATS050BSM-1E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATS050BSM-1E CRYSTAL 5.0MHZ 18PF SMD 57239 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS050BSM-1E CRYSTAL 5.0MHZ 18PF SMD 88930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS050BSM-1E CRYSTAL 5.0MHZ 18PF SMD 88930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS050BSM-1E CRYSTAL 5.0MHZ 18PF SMD 61965 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7907420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 8-22 AWG
7907420000 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7907420000 Weidmuller 147230 2016+ TERMINAL ZDU 6/3AN BL Unitronix Electronics Limited
7907420000 Weidmuller 287970 2016+ TERMINAL ZDU 6/3AN BL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546399-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1-1546399-8 IC 57300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3038464 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-28 AWG