Location : Home > A > ATS-P1-76-C2-R0
ATS-P1-76-C2-R0
SKI07171 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 75V 46A TO-263
SKI07171 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SKI07171 NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-09C-202-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X6MM XCUT
ATS-01H-52-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
CF2-28*15.6*7.5 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 76 Ohm @ 100MHz ID 0.614" Dia (15.60mm) OD 1.102" Dia (28.00mm) Length 0.295" (7.50mm)