Location : Home > A > ATS-CPX030030025-172-C2-R0
ATS-CPX030030025-172-C2-R0
BFR340FH6327XTSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS RF NPN 9V 20MA 3TSFP
BFR340FH6327XTSA1 IC 37380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BFR340FH6327XTSA1 Infineon 10170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
BFR340FH6327XTSA1 Infineon 9620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
BFR340FH6327XTSA1 Infineon 9870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
ATS-18D-54-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
8457 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 254mm Dia Fan Finger Guard Nickel, Chrome Plated 9 Rings
8457 FCI (VA) 8000 2012+ CONN MEG-ARRAY PLUG 300POS 6MM EKT Electronics Co., Ltd
8457 FCI (VA) 8000 2012+ CONN MEG-ARRAY PLUG 300POS 6MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com