Location : Home > A > ATS-50250B-C3-R0
ATS-50250B-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-03F-47-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T766
APR40-40-12CB Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK FORGED 40X40X12MM
APR40-40-12CB RoHS 7800 11+ original new 8STAR-IC
APR40-40-12CB CTS 10000 2013+ Forged Heat Sinks WLParts Electronics ltd
APR40-40-12CB CTS 2000 2013+ Forged Heat Sinks Protec Engineering (S) Pte Ltd
STB100NF04T4 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
STB100NF04T4 Semiconductor 19415 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
STB100NF04T4 STM 22345 14+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
STB100NF04T4 STMicroelectronics 139680 NEW RoHS MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK FindCores Electronics Inc.
STB100NF04T4 STMicroelectronics 241910 1538+ MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK Alphatek Technology Limited
ATS-P1-54-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
ATS-11D-75-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
ATS-08B-153-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-11G-153-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-05F-144-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
HFB143064-300 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 270 Ohm @ 300MHz ID 0.250" Dia (6.35mm) OD 0.562" Dia (14.27mm) Length 1.125" (28.58mm)
HFB143064-300 789465 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
HFB143064-300 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HFB143064-300 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
HFB143064-300 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ FERRITE BEAD CORE EMI H/F 6.35MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4306-006 Filters Feed Through Capacitors 25pF Feed Through Capacitor 200V 5A Axial, Press Fit
4306-006 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4306-006 Tusonix 71200 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
940-235 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.235" (5.97mm) Natural