Location : Home > A > ATS-21H-75-C1-R0
ATS-21H-75-C1-R0
ATS-15C-40-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM
ATS-07H-95-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T766
ZTX790ASTZ Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 40V 2A E-LINE
ZTX790ASTZ Call/RFQ 88210 2014+ Quality Assurance Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ZTX790ASTZ IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DC0038/07-PC99AL-0.1 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets PC99AL RELAY 87.9X39.1X0.1MM
DC0038/07-PC99AL-0.1 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-52150P-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 15MM X 15MM X 17.5MM
385182-01 IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-07C-149-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
ATS-16C-122-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT
ATS-03C-207-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12MM XCUT
BLM18BD252SN1D Filters Ferrite Beads and Chips 2.5 kOhm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 50mA 1 Lines 1.5 Ohm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BLM18BD252SN1D 39526 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BLM18BD252SN1D ORIGINAL 6790 15+ New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
BLM18BD252SN1D NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PSM-17-Y Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID/RATING 0.75"X0.25" 25PC
PSM-17-Y IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSM-17-Y NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1330-16F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680nH Unshielded Inductor 500mA 600 mOhm Max 2-SMD