Location : Home > A > ATS-21H-45-C3-R0
ATS-21H-45-C3-R0
2SC584600L Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 50V 0.1A SSSMINI3P
2SC584600L 37905 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2SC584600L IC 37191 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2SC584600L STOCK 43180 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
T820109004DH Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR PHASE CTRL MOD 1000V 900A
T820109004DH 465978 13+ fenyang electronics co.,ltd
T820109004DH 14658 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
T820109004DH IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T820109004DH Powerex Inc 1629 15+ SCR PHASE CTRL MOD 1000V 900A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IXFP22N65X2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 22A TO-220
ATS-13C-01-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
1293-000 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.012¦ÌF 10A Axial, Bushing
ATS-09B-198-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT T412
ATS-11H-01-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
1945-13J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 27¦ÌH Unshielded Molded Inductor 360mA 2.3 Ohm Max Axial
1945-13J Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1945-13J Distributor 111230 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1945-13J Electronics 25610 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SWI1760A Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded M6 Nylon 0.102" (2.60mm) Natural
SWI1760A IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SWI1760A NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AFM3100A Hardware, Fasteners, Accessories Bumpers, Feet, Pads, Grips Foot Cylindrical, Tapered 1.970" Dia (50.04mm) Nylon Black
1140-220K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 21A 9 mOhm Max Radial
1140-220K 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1140-220K 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1140-220K Bourns 46610 1525+ CHOKE RF HI CURR 22UH 10 RAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com