Location : Home > A > ATS-21G-10-C2-R0
ATS-21G-10-C2-R0
NJL1302D Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 260V 15A TO-264
NJL1302D ON 98500 2016 TO-264 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NJL1302D ONSemi 25000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
F1892DH1400 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 90A 530VAC
F1892DH1400 Electronics 26199 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
F1892DH1400 IC 38720 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
F1892DH1400 RoHS 58201 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2SCR372PT100Q Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 120V 0.7A MPT3
2SCR372PT100Q IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STW21N150K5 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 1500V 14A TO-247
SK625RDTP Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs 1600V 25A STANDARD SCR TO-220 NO
CMT3-3-R Filters Common Mode Chokes 2.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3A DCR 55 mOhm (Typ)
CMT3-3-R 7984566 13+ fenyang electronics co.,ltd
CMT3-3-R 7984566 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CMT3-3-R 7984566 13+ 13+ fenkey electronics co.,ltd
7355-H Filters Common Mode Chokes 10mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 350mA DCR 2.2 Ohm