Location : Home > A > ATS-21D-53-C2-R0
ATS-21D-53-C2-R0
563002B00000G Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK TO-220 VERT MNT 1.18"
563002B00000G 789654 13+ fenkey electronics co.,ltd
563002B00000G 789654 13+ fenyang electronics co.,ltd
ATS-06A-03-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT
ATS-03G-91-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-06F-07-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT
ATS-16D-80-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
ATS-13C-79-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
ATS-15B-52-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
ATS-04E-02-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
ATS-14B-84-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM R-TAB
ATS-10D-172-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766
2-6609028-2 Filters Power Line Filter Modules FILTER LINE PWR RFI STD .250 20A
2-6609028-2 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2-6609028-2 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
2-6609028-2 IC 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-17D-73-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB
2150R-01K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Unshielded Molded Inductor 2.1A 70 mOhm Max Axial