Location : Home > A > ATS-21D-185-C3-R0
ATS-21D-185-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-12H-08-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
412315B02500 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK EXTRUDED 16X16.5X38.1MM
412315B02500 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIHH24N65E-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CHAN 650V 23A POWERPAK
ELF-22V040B Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 4A DCR 57 mOhm (Typ)
ELF-22V040B 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-22V040B 39504 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELF-22V040B STOCK 45330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-03H-199-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT
ATS-05A-62-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T412
ATS-09C-07-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T412
ATS-01D-08-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
FN2010B-3-07 Filters Power Line Filter Modules FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 3A
FN2010B-3-07 NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FN2010B-3-07 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 3A EKT Electronics Co., Ltd
FN2010B-3-07 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 3A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CLPFL-1600 Filters RF Filters LOW PASS FILTER 1.6 GHZ
CLPFL-1600 IC 37900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CLPFL-1600 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MU2029-221Y Filters Ferrite Beads and Chips 220 Ohm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount Power, Signal Line 500mA 1 Lines 300 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MU2029-221Y 789415 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MU2029-221Y BOURNS 32000 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
MU2029-221Y Semiconductor 21383 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ALSS 4-8 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 Aluminum 1.000" (25.40mm) 1"
2256-04K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.8¦ÌH Unshielded Molded Inductor 4.34A 21 mOhm Max Axial