Location : Home > A > ATS-21D-13-C1-R0
ATS-21D-13-C1-R0
SQJ886EP-T1_GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 60A PPAK SO-8
CMS2-9-R Filters Common Mode Chokes 460¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.1A DCR 120 mOhm (Typ)
CMS2-9-R 7984566 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CMS2-9-R 7984566 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CMS2-9-R 36656 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
CMS2-9-R NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEMI2STD/CR,115 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 20 Ohms, C = 21pF (Total) SOT-665