Location : Home > A > ATS-21C-133-C1-R0
ATS-21C-133-C1-R0
501MAA-ADAF Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 1.7 V ~ 3.6 V 8.9mA Enable/Disable
501MAA-ADAF IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501MAA-ADAF Silicon Labs 139880 NEW RoHS OSC PROG 2.5NS 50PPM 2X2.5MM FindCores Electronics Inc.
501MAA-ADAF Silicon Labs 88530 2015+ OSC PROG 2.5NS 50PPM 2X2.5MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPPV9 Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 133MHz LVDS XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 5V Enable/Disable
CPPV9 Cardinal Components Inc. 79150 2015+ OSC 3.3V PROG LVDS 100PPM SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPPV9 Cardinal Components Inc. 140180 NEW RoHS OSC 5V PROG LVDS 100PPM SMD FindCores Electronics Inc.
CPPV9 Cardinal Components Inc. 57829 2015+ OSC 5V PROG LVDS 100PPM SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com