Location : Home > A > ATS-21B-178-C1-R0
ATS-21B-178-C1-R0
NP22N055SLE-E1-AY Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 22A TO-252
NP22N055SLE-E1-AY IC 37531 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
NP22N055SLE-E1-AY NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NP22N055SLE-E1-AY STOCK 46430 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MCMA25P1200TA IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MCMA25P1200TA NEW 89450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-03E-99-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T766
1695226 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ACH3218-101-TD01 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel 1.5A 1210 (3225 Metric), 3 PC Pad
ACH3218-101-TD01 TDK 88570 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ACH3218-101-TD01 TDK 11000 17+ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-06C-174-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM R-TAB T412
ATS-09E-02-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT
ATS-20B-123-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT
ATS-04B-143-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412
ATS-07E-193-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766
HHSS 050 0200 13 Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts CAP SCREW HEX 1/2-13
HHSS 050 0200 13 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HHSS 050 0200 13 NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
74485540170 Inductors, Coils, Chokes Arrays, Signal Transformers Shielded 2 Coil Inductor Array 6.8¦ÌH Inductance - Connected in Series 1.7¦ÌH Inductance - Connected in Parallel 5.28 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 21A 4-SMD
74485540170 WE 3300 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
74485540170 WE 3300 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9250-563 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 56¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 190mA 2.23 Ohm Max Axial
9250-563 Bourns 42325 1531+ CHOKE RF MOLDED 56UH FERRITE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
9250-563 Bourns 47950 1525+ CHOKE RF MOLDED 56UH FERRITE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9250-563 IC 38421 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
S34601 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100¦ÌH Unshielded Inductor 1.5A 90 mOhm Max Nonstandard
S34601 NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S34601 Newava 47210 1525+ INDUCTOR 100UH 1.5A SMD LM259X RENXIM Electronics Co.,Ltd.
S34601 Newava 47210 NEW RoHS INDUCTOR 100UH 1.5A SMD LM259X FindCores Electronics Inc.
S34601 Newava 57379 2015+ INDUCTOR 100UH 1.5A SMD LM259X Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com