Location : Home > A > ATS-21A-123-C1-R0
ATS-21A-123-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FQA40N25 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 40A TO-3P
FQA40N25 99630 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FQA40N25 38785 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
NTJS3151PT2G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 12V 2.7A SOT-363
NTJS3151PT2G ELECTRONIC 27379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
NTJS3151PT2G IC 38490 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
NTJS3151PT2G N/A 85300 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NX3008PBKMB,315 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 300MA 3DFN
NX3008PBKMB,315 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NX3008PBKMB,315 NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1542004-0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HTS771-U=30.5MM HS ASSY A-TEMP
ATS-13C-140-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-11C-115-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
ATS-04B-86-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412
30TDPS6 Filters Power Line Filter Modules FILTER 3-PHASE PLSTC CS TERM 30A
30VK6 Filters Power Line Filter Modules FILTER LINE 30A STUDS
30VK6 38344 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
30VK6 IC 38050 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
30VK6 STOCK 42910 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
30VK6 Electronics 26099 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1210-104H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100¦ÌH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
1210-104H Electronics 25270 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1210-104H Electronics 25270 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1210-104H IC 59390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1944R-09M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470nH Unshielded Molded Inductor 2A 70 mOhm Max Axial
1944R-09M Electronics 25490 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1944R-09M IC 37751 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1944R-09M STOCK 42950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
901-210 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.210" (5.33mm) Natural
4448-08M Inductors, Coils, Chokes Arrays, Signal Transformers Unshielded 2 Coil Inductor Array 8¦ÌH Inductance - Connected in Series 2¦ÌH Inductance - Connected in Parallel 14 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 4.6A Nonstandard