Location : Home > A > ATS-20H-162-C3-R0
ATS-20H-162-C3-R0
JANTX2N6059 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN DARL 100V 12A TO3
JANTX2N6059 MOT 37430 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JANTX2N6059 MOT 37534 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
JANTX2N6059 MOT 46460 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
JANTX2N6059 originalne 621853 12+ MOT IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IRFP9240PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 200V 12A TO-247AC
IRFP9240PBF IR 50000 2015+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRFP9240PBF 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRFP9240PBF IR 37584 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
IRFP9240PBF Semiconductor 21593 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ATS-02F-07-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T766
CS218-35PB Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs DIODE RECT 35A 1200V TO-218
ATS-01F-205-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X6MM XCUT T412
FDD1-17238CBLW49-L Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X38.5MM 12VDC WIRE
FDD1-17238CBLW49-L IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDD1-17238CBLW49-L NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-P2-166-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
ATS-20C-166-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
ATS-07A-123-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT T766
ATS-09A-51-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766
IMC1210EB270K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 27¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 122mA 5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
IMC1210EB270K Vishay 15000 12+ INDUCTOR WW 27UH 10 1210 Evergreen Electronics Co.,Ltd
IMC1210EB270K Vishay 18570 12+ INDUCTOR WW 27UH 10 1210 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
IMC1210EB270K Vishay 47010 NEW RoHS INDUCTOR WW 27UH 10 1210 FindCores Electronics Inc.
IMC1210EB270K Vishay 57279 2015+ INDUCTOR WW 27UH 10 1210 Unitronix Electronics Limited
939-620 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.620" (15.75mm) Natural
939-620 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
24353 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M4 Aluminum 0.787" (20.00mm)
24353 IC 38411 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
24353 Original 38505 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
24353 STOCK 47080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
TO-9-130 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Spacer General Purpose - Axial, Radial Tubular 0.130" (3.30mm) Natural