Location : Home > A > ATS-20G-168-C2-R0
ATS-20G-168-C2-R0
ATS-54450W-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 45MM X 45MM X 24.5MM
ATS-10C-64-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
IRF540PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 28A TO-220AB
IRF540PBF IR 38794 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
IRF540PBF Semiconductor 21563 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
IRF540PBF N/A 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRF540PBF Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-X50150B-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks SUPERGRIP HEATSINK 15X15X7.5MM
ATS-X50150B-C1-R0 ATS 10000 2013+ High Performance BGA Cooling WLParts Electronics ltd
ATS-X50150B-C1-R0 ATS 2000 2013+ High Performance BGA Cooling Protec Engineering (S) Pte Ltd
ATS-12A-141-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
ATS-P2-85-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T766
ATS-13A-122-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
ATS-16F-62-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
742792907 Filters Ferrite Beads and Chips 240 Ohm Impedance Ferrite Bead 2-SMD, J-Lead Surface Mount 6A 1 Lines 20 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC