Location : Home > A > ATS-20G-129-C2-R0
ATS-20G-129-C2-R0
ATS-21D-102-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412
ATS-06F-38-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T412
ATS-09A-40-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T766
7442335900 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohm @ 100MHz 500mA DCR 270 mOhm
7442335900 WE 10000 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
7442335900 WE 10000 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
7442335900 Wurth 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
744824622 Filters Common Mode Chokes 2.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 6A DCR 20 mOhm