Location : Home > A > ATS-20G-03-C2-R0
ATS-20G-03-C2-R0
SIE808DF-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 60A 10-POLARPAK
SIE808DF-T1-E3 649652 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SIE808DF-T1-E3 37454 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SIE808DF-T1-E3 IC 37390 16+ 16+ Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ATS-14G-119-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
ELK-E471FA Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 470pF 2A 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad
ELK-E471FA IC 38310 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ELK-E471FA ROHS 41810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-16E-49-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB
ATS-19A-11-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT
ATS-10C-200-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
FN2010-60-24 Filters Power Line Filter Modules FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 60A
FN2010-60-24 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 60A EKT Electronics Co., Ltd
FN2010-60-24 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 60A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9913-20MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Nylon 0.787" (20.00mm) Natural
9913-20MM IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HNSS 832 Hardware, Fasteners, Accessories Nuts #8-32 Hex Nut 0.344" (8.74mm) 11/32" Stainless Steel