Location : Home > A > ATS-20F-44-C3-R0
ATS-20F-44-C3-R0
ATS-03E-95-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T766
ATS-12B-24-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766
ATS-19F-67-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
ATS-17H-09-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT
ATS-03D-181-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412
ATS-07B-163-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X30MM L-TAB
ATS-21C-119-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
ATS-13C-119-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
ATS-01D-198-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT
20EQ1 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE RFI .250 20A
20EQ1 Electronics 25009 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
20EQ1 IC 37490 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
20EQ1 STOCK 46630 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2482-052-U2M0-470M Filters Feed Through Capacitors 47pF Feed Through Capacitor
LAL04TB391J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 390¦ÌH Unshielded Inductor 133mA 7 Ohm Max Axial
LAL04TB391J 38766 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
LAL04TB391J IC 38942 2016+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MIL1330-84K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470¦ÌH Unshielded Inductor 36mA 42 Ohm Max Nonstandard
MIL1330-84K ELECTRONIC 27831 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
MIL1330-84K IC 36820 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MIL1330-84K NEW 87510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
103-103F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Unshielded Inductor 165mA 3.45 Ohm Max 2-SMD