Location : Home > A > ATS-20F-06-C1-R0
ATS-20F-06-C1-R0
ATS-21E-196-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT T766
STD50N03L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 40A DPAK
STD50N03L Semiconductor 21953 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
STD50N03L STM 22345 14+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
STD50N03L STMicroelectronics 139650 NEW RoHS MOSFET N-CH 30V 40A IPAK FindCores Electronics Inc.
STD50N03L Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
M15733/33-0002 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1750pF 10A Axial, Eyelet
M15733/33-0002 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M15733/33-0002 NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M15733/33-0002 Tusonix a Subsidiary of CTS El 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
M15733/33-0002 Tusonix a Subsidiary of CTS El 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
ATS-17C-116-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766
ATS-15A-205-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X6MM XCUT
ATS-04F-199-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT
ATS-15F-117-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT
ATS-03G-176-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB
ATS-18F-02-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
ATS-01G-82-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
1782R-07H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 300nH Unshielded Molded Inductor 815mA 220 mOhm Max Axial
1782R-07H Electronics 25251 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1782R-07H Electronics 25251 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1782R-07H IC 37692 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
940-390 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.390" (9.91mm) Natural
940-390 IC 56870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4445R-09K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47nH Unshielded Toroidal Inductor 3A 20 mOhm Max Radial
4445R-09K Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
4445R-09K Electronics 26049 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4445R-09K STOCK 43270 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4232-391G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 390nH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 840 mOhm Max 2-SMD