Location : Home > A > ATS-20E-199-C1-R0
ATS-20E-199-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FM-1 Fans, Thermal Management Fans - Accessories FAN MNT RIVET BLK 30A DUROMETER
VS-VSKV105/14 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE THYRISTOR 105A ADD-A-PAK
VS-VSKV105/14 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKV105/14 NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-11C-53-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
ATS-09H-118-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
IPA60R650CEXKSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V TO-220-3
IPA60R650CEXKSA1 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPA60R650CEXKSA1 Infineon Technologies 39794 NEW RoHS MOSFET N-CH 600V TO-220-3 FindCores Electronics Inc.
IPA60R650CEXKSA1 Infineon Technologies 57449 1415+ MOSFET N-CH 600V TO-220-3 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IPA60R650CEXKSA1 Infineon Technologies 98010 2015+ MOSFET N-CH 600V TO-220-3 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5592 210 MM X 300 MM 2.0 MM Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERM PAD 5592 210X300MM 2.0MM
5592 210 MM X 300 MM 2.0 MM Distributor 172950 17+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
5592 210 MM X 300 MM 2.0 MM IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5592 210 MM X 300 MM 2.0 MM S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.