Location : Home > A > ATS-20D-200-C2-R0
ATS-20D-200-C2-R0
SIT9002AI-08H18DD Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 220MHz LVPECL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V
511FAA-BAAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 125MHz ~ 169.999MHz LVDS XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 23mA Enable/Disable
511FAA-BAAG IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
511FAA-BAAG Silicon Labs 139730 NEW RoHS OSC PROG 2.5V LVDS 50PPM 5X7MM FindCores Electronics Inc.
511FAA-BAAG Silicon Labs 57379 2015+ OSC PROG 2.5V LVDS 50PPM 5X7MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511FAA-BAAG Silicon Labs 97850 2015+ OSC PROG 2.5V LVDS 50PPM 5X7MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
BR81DL-BP Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECT BRIDGE 2A 100V BR-8D
BR81DL-BP Micro Commercial Co 139830 NEW RoHS RECT BRIDGE 2A 100V BR-8D FindCores Electronics Inc.
BR81DL-BP Micro Commercial Co 8000 2012+ RECT BRIDGE 2A 100V BR-8D SIMEN Electronics Co.,Ltd
BR81DL-BP Micro Commercial Co 8000 2015+ RECT BRIDGE 2A 100V BR-8D enkaite Electronics Co., Ltd
JANTX1N4963DUS Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 5W D5B
JANTX1N4963DUS MICROSEMI 10000 2013+ 5 WATT GLASS ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTX1N4963DUS MICROSEMI 2000 2013+ 5 WATT GLASS ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
AOB440 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 75A D2PAK
AOB440 ALPH&OMEGA 15000 13-14+ TO-263 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AOB440 AOS 697300 1525+ 1525+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRFM220BTF_FP001 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 1.13A SOT-223