Location : Home > A > ATS-20C-188-C1-R0
ATS-20C-188-C1-R0
TK20G60W,RVQ Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N CH 600V 20A D2PAK
TK20G60W,RVQ IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TK20G60W,RVQ NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-01A-68-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412
FDS6670AS Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 13.5A 8SOIC
FDS6670AS 39036 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
FDS6670AS Electronics 26691 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FDS6670AS FAIRCHILD 1866 15+ SOP8 New&Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-15D-167-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
ATS-01C-12-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T412
ATS-04H-05-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT
ATS-13D-46-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
42TDVST2 Filters Power Line Filter Modules FILTER 3-PHASE 480V EMI 42A
42TDVST2 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
42TDVST2 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9913-20MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Nylon 0.787" (20.00mm) Natural
9913-20MM IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
941-1.110 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 1.110" (28.19mm) Natural
941-1.110 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
905-11MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.433" (11.00mm) Natural
905-11MM IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9405-38 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150¦ÌH Shielded Inductor 153mA 9.2 Ohm Max Radial
9405-38 Electronics 25490 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9405-38 IC 37751 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
9405-38 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
9405-38 STOCK 45430 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
100-561G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Unshielded Inductor 185mA 450 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
100-561G 39976 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
100-561G Electronics 27631 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
100-561G IC 36520 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
100-561G STOCK 46540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2890-02F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5¦ÌH Unshielded Molded Inductor 2.19A 90 mOhm Max Axial