Location : Home > A > ATS-20B-76-C2-R0
ATS-20B-76-C2-R0
ATS-08C-161-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412
ATS-15H-141-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
ATS-10H-03-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
IRFP240PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 20A TO-247AC
IRFP240PBF Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IRFP240PBF IR 37390 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IRFP240PBF IR 25109 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
IRFP240PBF IR 37454 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-17H-47-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB
ATS-21A-192-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
PC93-24-21.01-5 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMAL PAD 24X21.01X5MM
PC93-24-21.01-5 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PC93-24-21.01-5 NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
240MM-1M-0.5MM-5590H Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMAL INTERFACE PAD 240MM
240MM-1M-0.5MM-5590H IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-16A-44-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
ATS-20G-02-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
ATS-16G-92-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
ATS-05D-11-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
ATS-10D-121-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
SC5022FH-2R2 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 12A 6.1 mOhm Max Nonstandard
SC5022FH-2R2 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5022FH-2R2 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC5022FH-2R2 Signal Transformer 57119 2015+ INDUCTOR SMD 2.2UH 20A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5022FH-2R2 Signal Transformer 61845 1531+ INDUCTOR SMD 2.2UH 20A 100KHZ Alphatek Technology Limited