Location : Home > A > ATS-20B-169-C1-R0
ATS-20B-169-C1-R0
ATS-12B-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
SSM6H19NU,LF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 2A 6UDFN
SSM6H19NU,LF IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSM6H19NU,LF NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-18G-98-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
9000-100-0048 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel 5A Axial, Bushing
9000-100-0048 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-11F-118-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT
ATS-13E-118-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT
ATS-14A-172-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
ATS-03G-197-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT
ATS-12H-02-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
ATS-18B-125-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
ATS-02A-161-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB
FN660-16-06 Filters Power Line Filter Modules FILTER 2-STAGE GENERAL 16A
FN660-16-06 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 2-STAGE GENERAL 16A Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1812-823K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 82¦ÌH Unshielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
1812-823K API Delevan 61965 1531+ COIL 82.UH UNSHIELDED SMD Alphatek Technology Limited
7212 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #6-32 Brass 1.125" (28.58mm) 1 1/8"