Location : Home > A > ATS-20B-15-C2-R0
ATS-20B-15-C2-R0
NVMFS4C01NT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 49A SO8FL
NVMFS4C01NT1G IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NVMFS4C01NT1G NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TPCC8065-H,LQ(S Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 13A 8TSON-ADV
ATS-06F-55-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB
RDM0100A Hardware, Fasteners, Accessories Accessories 0.750IN 16-18 GAUGE 1/4-20 THREA
RDM0100A IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RDM0100A NEW 87670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
74279224171 Filters Ferrite Beads and Chips 170 Ohm Impedance Ferrite Bead 2220 (5650 Metric) Surface Mount 4A 1 Lines 15 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC