Location : Home > A > ATS-20B-11-C1-R0
ATS-20B-11-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-12B-32-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM T766
ATS-03H-68-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412
BUK7Y12-40EX Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 52A LFPAK
BUK7Y12-40EX NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK7Y12-40EX NXP 1199 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
BUK7Y12-40EX NXP 1499 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
BUK7Y12-40EX NXP 949 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
ATS-13H-86-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412
52-160-003-A Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 3 Channel C = 2500pF ~ 5200pF 20A Barrier Block, 3 Position